Главная страница » Компланарний погонаж

Компланарний погонаж

 


 

    

 

  

 

Будь-яка конструкція дверей комплектується погонажними виробами. Серед них виділяють: дверну коробку, лиштву, добірні планки.

 

Компланарно-телескопічний погонаж для дверей – це надійна та перевірена конструкція. Такі коробки дозволяють правильно відрегулювати ширину для того, щоб компенсувати перепад отвору. Слід зауважити, що дверний компланарно-телескопічний погонаж має кілька переваг. А саме:

  1. Скорочення часу на встановлення таких дверей.

  2. Мінімальні витрати на обробку отвору.

  3. Дверне полотно може бути встановлене в одну площину з наличником.

Крім того, дверне полотно має досить презентабельний вигляд.

 

До замовлення є різні декори. Тому у вас є можливість підібрати виріб на будь-який смак та під будь-який інтер’єр.

Доступні декори:


Дверний короб 90мм компланарний

Ціни уточнюйте за телефоном

 

 


 

 Лиштва 70мм телескоп

Ціни уточнюйте зе телефоном

 

 

 

 


Добірна планка 100мм, 200мм телескоп

Ціни уточнюйте за телефоном

Як замовити продукцію у нашій компанії?

Купити телескопічний погонаж можна у нашій компанії. Ми не займаємося роздрібним продажем товарів, а є виробниками та працюємо безпосередньо виключно з дилерами та дистриб’юторами. І в тому випадку, якщо ви власник або директор магазину, який займається продажем дверних полотен, і бажаєте розширити свій асортимент, то звертайтеся до нас.

 

Для того, щоб замовити продукцію у нас, слід заповнити спеціальну форму із зазначенням моделі полотна, обраної вами кількості, способу оплати та адреси для доставки. Після цього зв’яжеться з вами наш представник для підтвердження замовлення. Також у вас є можливість зв’язатися з нами за контактним номером телефону через один з месенджерів або E-mail. Ми неодмінно дамо вам зворотний зв’язок, а ви залишитеся задоволені якістю продукції фабрики СТДМ та співпрацею з нами.