МДФ накладки на вхідні металеві двері

Бажаєте купити МДФ накладки на вхідні двері? Бажаєте отримати якісний продукт за доступною ціною? Ви звернулися на адресу. Фабрика дверей STDM є виробником міжкімнатних дверей. Ми виробляємо продукцію тільки з натуральних, міцних та зносостійких матеріалів. Тож у нас ви точно знайдете те, що шукали.

Що таке МДФ накладки?

Внутрішні дверні накладки МДФ є типом обробки вхідних металевих броньованих дверей. Такі доповнення здатні надати ефектнішого вигляду будь-якій дверній конструкції і поєднуватися з міжкімнатними збірними дверима. Вони напевно стануть чудовим доповненням до вашого інтер’єру. До їх основних переваг можна віднести такі моменти:

  1. процесі експлуатації ви можете змінити панель, якщо стара вам набридне.

  2. Вироби відрізняються досить відносно високим рівнем міцності та стійкості до різноманітних зовнішніх впливів.

  3. Такі панелі здатні істотно скоротити рівень шуму, який може доходити до вашої квартири ззовні. Також вони мають теплоізоляційні властивості.

  4. Поліпшують зовнішній вигляд дверей

Що стосується оздоблення, то ви можете вибрати ПВХ декор плівку від 50 штук.

Де придбати дверні накладки?

Придбати якісні дверні накладки ви можете тільки у нас. Ми здійснюємо продажі в Харкові, Києві, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі та інших містах. Ми співпрацюємо лише з виробниками вхідних дверей по всій Україні. Ми єдині, хто їх виробляє. Наші сильні сторони:

  1. Асортименти. Ми пропонуємо великий асортимент продукції, серед якої не тільки накладки, а й міжкімнатні дерев’яні дверні конструкції, а також багато інших товарів.

  2. Індивідуальний підхід – від 50 виробів. Наші менеджери допоможуть вам підібрати найбільш підходящі товари.

  3. Якість. Ми надаємо гарантію якості на нашу продукцію.

Вартість накладок на металеві двері дізнайтеся за номерами телефонів в розділі “Контакти”

Царгові накладки

Царгову накладку зазвичай застосовують із внутрішньої сторони вхідних дверей. Вона включає окремі елементи (царги), оповиті ПВХ плівками і зібрані в єдине ціле. Накладка на металеві двері має товщину 16мм. Вона може бути виготовлена ​​з фарбованим чорним склом або дзеркалом сатин для імітації матового скла під міжкімнатні дверні полотна. У вас є можливість підібрати декор, відштовхуючись від особистих потреб та побажань, якщо ви зробите замовлення понад 50 одиниць. Розміри узгоджуються. Модельний ряд також узгоджується індивідуально під потреби клієнта. Ціноутворення залежить від декору ПВХ, моделі та кількості.

Для того, щоб зробити замовлення, вам необхідно зв’язатися з нами за номером телефону. Наш менеджер відповість на всі питання, що вас цікавлять, і прийме замовлення.