Главная страница » Про компанію

Про компанію

Наша Компанія

 

Фабрика дверей STDM – новий гравець на ринку міжкімнатних дверей. Ми розпочали виробництво у 2015 році — новий час, нові технології, нові стандарти роботи.

 


Якість

Високотехнологічне обладнання, професійні навички фахівців, безкомпромісне ставлення до своєї справи, повна відповідність європейським стандартам та є результатом отримання нашої високоякісної продукції. Єдина ідея, що пронизує всю діяльність – від каталогу до продукту, допомагає команді, яка сформувалася на нашій фабриці, досягти високих результатів та завоювати довіру клієнтів. Ми хочемо, щоб продукція фабрики була окрасою і поштовхом швидкого розвитку наших партнерів.


Мода

Дизайнери фабрики щодня працюють над розширенням асортименту, беручи до уваги сучасні дизайни житлових та офісних приміщень, тенденції моди та сучасності. Вивчаючи попит, максимально швидко впроваджують у розробку, нові дверні моделі, що ідеально підходять в інтер’єр.

 


Екологія та безпека

Для досягнення екології та безпеки, ми використовуємо сировину та матеріали тільки від лідерів-виробників, які гарантують якість своєї продукції. Завдяки випробуванням фабрики досягається максимальна надійність в експлуатації міжкімнатних дверей.

 

Фабрика дверей «STDM» — молода компанія, що швидко розвивається, яка спеціалізується на виробництві міжкімнатних дверей і дверних накладок зі МДФ.

Наше виробництво включає повний цикл виготовлення міжкімнатних дверей: від заготовки бруса до готового виробу.

На фабриці використовується сучасне обладнання, що дозволяє досягти точності у виготовленні заготовок та значно скоротити час виробництва.

Обладнання для облицювання заготовок плівками створено за найновішими стандартами та дає нам можливість впроваджувати технології, що забезпечують нашим виробам високу якість та довговічність.

На кожній ділянці роботу веде відділ технічного контролю, який безперервно моніторить якість виробів, що випускаються, і дотримання технологічного процесу.

Використання тільки якісної сировини та матеріалів європейського стандарту дає можливість виготовити надійний продукт, готовий до довговічної експлуатації.

Фахівці з багаторічним досвідом роботи – запорука якісної продукції, мінімізації виробничого шлюбу та вдосконалення технологічних процесів, що використовуються на виробництві. Завдяки науковим методам організації праці ми виконуємо замовлення вчасно та відповідно до заявленої якості.

Команда Фабрики дверей STDM відкрита для співпраці! Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом: за телефоном, електронною поштою, меседжерам Skype, Viber, WatsApp, через соціальні мережі Facebook та LinkedIn, і, звичайно, завжди будемо раді бачити Вас у нас на виробництві (а знайти нас Вам допоможуть GoogleMaps)!