Главная страница » Підлоговий плінтус

Підлоговий плінтус

Аляска
Б'янка
Венге
Грей
Грув
Дуб молочний
Дуб Французький
Крем
Мокко
Горіх
Урбан

Плінтус – це штрих, що завершує оформлення підлоги, є важливою деталлю майбутнього інтер’єру. Саме тому основні виробники міжкімнатних дверей, паркету, ламінату – виробляють фірмові марки плінтусів, що ідеально поєднуються з покриттями для дверей та підлоги своїх колекцій. Але завжди можна знайти і універсальний плінтус, який підійде до більшості дизайнерських проектів. Плінтус МДФ є недорогим, оптимальним і красивим рішенням для обрамлення підлоги з паркетної дошки та ламінату, а також для завершального оздоблення стін, що поєднуються з міжкімнатними дверима.

Структура плінтуса МДФ та його переваги

Основою даного плінтуса є МДФ – дрібно-дисперсна фракція. Це словосполучення точно відображає структуру матеріалу і перегукується з європейською абревіатурою Medium Dispersion Fibreboard. Матеріал дуже схожий на ДСП, але чистіший з екологічної точки зору: у процесі його виготовлення не використовуються епоксидна смола та фенол – пресування проводиться вакуумним методом. На основу з лицьового боку виробу за допомогою обгортання приклеюється оздоблювальний шар ПВХ або поліпровіленової плівки. Не можна не відзначити також, що такий плінтус добре миється і не потребує спеціального догляду, при цьому він відноситься до дешевих плінтусів.

Варіант кріплення

Найпростіший варіант кріплення плінтусів МДФ – це використання клею або рідких цвяхів. Цей спосіб кріплення застосовується для планок, що не мають каналу кріплення. Потрібно зауважити, що для даного методу поверхня стін має бути максимально рівною. Використовуючи клей або рідкі цвяхи для кріплення плінтуса, необхідно неухильно дотримуватись інструкцій до застосування цих нехитрих матеріалів. Клей наноситься на площині плінтуса, які стикаються з поверхнею підлоги та стіни. Потрібно лише попередньо підігнати розміри плінтуса і розрахувати всі параметри.