Колекція Hidden

Дверне полотно колекції Hidden Door

 

 

В даний час одними з найпопулярніших дизайнерських проектів є двері прихованого монтажу. Це оригінальне інноваційне рішення, що дозволяє не тільки кардинально змінити класичне уявлення про інтер’єр, а й створити легку, гармонійну атмосферу в будинку та не тільки.

Особливості дверей прихованого монтажу

Що необхідно знати про приховані двері або двері-невидимки, як їх ще називають:

– коробка для таких дверей монтується у спеціально відведену нішу стіни, і таким чином полотно дверей знаходиться в єдиній площині зі стіною;

– петлі для дверей прихованого монтажу також приховані;

– Використовувати приховані двері можна тільки між кімнатами, для зовнішнього використання вони не призначені.

Як бачимо, до вибору дверей прихованого монтажу необхідно підходити особливо ретельно, тому що їх характеристики є особливими.

Так, наприклад, приховані двері можуть бути як широкими, так і вузькими, стандартною або нестандартною висоти. Можна вибрати полотно дверей під фарбування, створюючи необхідний відтінок для того чи іншого інтер’єру – монохромного або з контрастними рішеннями.

 компактність. Легкість та легкість інтер’єру досягається за рахунок відсутності додаткових елементів у вигляді наличників. Саме це дозволяє прихованим дверям бути встановленими і у приміщеннях з обмеженою площею.

гармонійність. Завдяки широкому вибору декорів дверей прихованого монтажу, здатні гармонійно доповнювати загальний дизайн інтер’єру. Також, не можна не згадати і про зворотні характеристики дверей прихованого монтажу.

Через особливості конструкції установку прихованих дверей необхідно проводити на початковому етапі ремонту, ще до зовнішньої обробки. Саме тому вони вимагають ретельного планування завчасно.

Як зробити замовлення?

Якщо ви хочете придбати двері колекції Hidden, то звернулися за правильною адресою. Наша компанія надає:

  1. Знижки для постійних покупців на всю продукцію.
  2. Вигідну роботу з дилерами та дистриб’юторами. Якщо у вас є свій магазин, і ви бажаєте розширити асортименти нашою продукцією, то у нас для вас буде безліч вигідних пропозицій.
  3. Широкий асортимент продукції, що дасть можливість будь-якому покупцю підібрати найбільш підходящий товар.
  4. Доступні ціни на дверні конструкції від виробника.
 

Щоб зробити замовлення на двері колекції Hidden, вам слід зв’язатися з нами за контактним номером телефону. Наш адміністратор неодмінно дасть розгорнуті відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і прийме замовлення. Зв’язатися з нами можна через E-mail, месенджери або соціальні мережі. Також у вас є можливість заповнити спеціальну форму на сайті, після чого наш менеджер передзвонить вам, і ви зможете більш детально обговорити продукцію, що вас цікавить, і процес купівлі товарів.