Колекція Office

Дверне полотно Office «Урбан»
Дверне полотно Office «Венге»
Дверне полотно Office «Грув»
Дверне полотно Office «Горіх»
Дверне полотно Office «Крем»

Колекція міжкімнатних дверей Office

У колекції Office ви знайдете великий вибір дверних полотен на будь-який смак. Вони є щитове полотно. Вироби із цієї категорії гармонійно доповнять офісні приміщення. Кожна модель має товщину 40 мм, а також стовщений шар МДФ з двох сторін. Завдяки таким характеристикам вироби є набагато міцнішими та довговічнішими в порівнянні з аналогами.

 

Погонажні конструкції для дверей з цієї категорії виконані у стандартному виконанні. Короби мають деякі відмінності від звичайних. Наприклад, їхня чверть ширша, оскільки полотно має велику товщину. Щоб замовити короби для цієї серії, вам слід при замовленні додавати позначку – “OF”.

Якщо ви хочете купити офісні двері у Києві, Харкові чи в якомусь іншому місті України – це можна зробити через наших дилерів. Їхній повний список представлений на сайті в розділі “Де купити”.

Характеристики моделей із цієї серії

Офісні двері від нашої компанії виглядають стильно та елегантно. Вони обов’язково послужать гармонійним доповненням до будь-якого сучасного та класичного інтер’єру. Зверніть увагу на основні характеристики дверей для офісу:

  1. Матеріали. Всі вироби були виготовлені з натуральних та екологічно чистих матеріалів. Це говорить про їхню безпеку та надійність.
  2. Фурнітура. Для виготовлення нашої продукції ми вибрали високоякісну та міцну фурнітуру.
  3. Дизайн. Вироби були виготовлені у повній відповідності до останніх модних трендів.
  4. Довговічність. Продукція нашої компанії відрізняється високим рівнем міцності та стійкості до зовнішніх факторів, а це каже, що вона перебуватиме в експлуатації свого власника тривалий період часу.

 

Щоб зробити замовлення на двері для офісу, вам слід зв’язатися з нами за контактним номером телефону. Він вказаний на сайті нашої компанії. Зверніть увагу на той факт, що ми не займаємося роздрібною торгівлею, а працюємо лише з дилерами та дистриб’юторами.