Колекція Classic

Дверне полотно CL-1 ПГ
Дверне полотно CL-1 ПО
Дверне полотно CL-2 ПГ
Дверне полотно CL-2 ПО
Дверне полотно CL-2 ПО-2
Дверне полотно CL-3 ПГ
Дверне полотно CL-3 ПО
Дверне полотно CL-3 ПО-1
Дверне полотно CL-3 ПО-2
Дверне полотно CL-4 ПГ
Дверне полотно CL-4 ПО
Дверне полотно CL-4 ПО-1
Дверне полотно CL-4 ПО-2
Дверне полотно CL-5 ПГ
Дверне полотно CL-5 ПО

Класика ніколи не вийде із моди. Це факт. А в колекції “Classic” зібрані моделі дверних полотен цього стилю. Однією з основних переваг таких виробів є те, що вони зможуть гармонійно вписатися не тільки в класичний, а й у сучасний інтер’єр. Саме тому ми рекомендуємо купити класичні міжкімнатні двері. І зробити це можна у будь-якому магазині, який займається продажем такої продукції від фабрики СТДМ.

 

Міжкімнатні двері Класика доступні у декорах:

  1. ПВХ – венге та б’янка.
  2. Екошпон – горіх, грув, мокко, аляска.

 

Всі моделі цієї категорії мають стандартну товщину 34 мм. У всіх декорах доступний будь-який погонаж.

Переваги класики

Фото класичних міжкімнатних дверей від виробника СТДМ представлено на нашому сайті. Такі конструкції мають масу незаперечних переваг, серед яких:

  1. Підходять під будь-який інтер’єр. Такі полотна стануть ідеальним доповненням не лише до класичного, а й до будь-якого сучасного інтер’єру. Тому, якщо вам важко правильно підібрати двері, вибирайте класику. Не помилитеся.
  2. Підійдуть для різних приміщень. Кожен варіант цього каталогу підійде для власного будинку, офісу або квартири.
  3. Довговічність. Такі вироби будуть довго перебувати в експлуатації не тільки завдяки високій якості, але й тому, що подібний дизайн ніколи не вийде з моди.

 

Якщо ви займаєтеся продажем дверних конструкцій та бажаєте розширити свій асортимент, обов’язково звертайтесь за допомогою до нашої компанії. У нас ви знайдете широкий асортимент продукції на будь-який смак.